56. aukció (2017 október)
Mednyánszky László (1852-1919) Vonuló trén
163

Vonuló trén

Olaj, vászon, 80,5x101 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

10

Koritnyica

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
56

Tavasz

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
107

Híd télen

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
115

Pihenő trén

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft