2. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Vörös fal IV.
51

Ferenczy Károly (1862-1917)

Vörös fal IV.

Olaj, vászon, 91x91 cm
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft

Védett