36. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Vörös hajú nő, 1909 körül
86

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Vörös hajú nő, 1909 körül

Olaj, vászon, 61,5x54 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba V.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

60

Szentendrei kert

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
119

Csendélet szoborral

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft