10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Tót Endre (1937) Vörös sziklák között, 1965
47

Tót Endre (1937)

Vörös sziklák között, 1965

Olaj, kollázs, tempera, papír, 38,5 x 54 cm
Jelezve balra lent és hátoldalon: Tót Endre
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

¦ A műgyűjtés dicsérete. Kortárs magyar magángyűjtemények találkozása a Látványtárban. Tapolca-Díszel, Első Magyar Látványtár Kiállítóháza, 2005. június 4. – 2006. május 31.
¦ A műgyűjtés dicsérete. 15 éves a Látványtár. Szerk.: Dékei Kriszta, Az Első Magyar Látványtár Alapítvány katalógusa, 2007, 41. oldal

22

Tót Endre (1937)

Fehér kép X., 1965

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
56

Tót Endre (1937)

Ausschnitt aus o. T., 2000

Kikiáltási ár: 400 000 Ft