11. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Vöröskontyos női fej, 1891
73

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Vöröskontyos női fej, 1891

Olaj, vászon, 41x32 cm
Jelezve középen lent: (az olajfestékbe bekarcolva) J. Rippl-Rónai. 1891.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

191

Lovak és csikók

Kikiáltási ár: 280 000 Ft