12. aukció
Román György (1903-1981) Vurstli Nagybányán, 1924
64

Román György (1903-1981)

Vurstli Nagybányán, 1924

Olaj, vászon, 101x120,5 cm
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: 1924. 5

Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Román György, Budapest, 2001. 110.; 274.