9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Tót Endre (1937) Your rain, my rain, 1971/2013
28

Tót Endre (1937)

Your rain, my rain, 1971/2013

Nyomat vászon, 200 x 300 cm
Jelezve jobbra lent: Endre Tót 1971/2013
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft