66. aukció (2021 kortárs)
Konok Tamás (1930-2020) Zárt tér, 1977
55

Konok Tamás (1930-2020)

Zárt tér, 1977

Akril, vászon, 89,5 x 116 cm
Jelezve jobbra lent: Konok 77 Jelezve hátoldalon: Konok 77 /12
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: 1977/12

¦ a művész honlapján: https://konok.hu/catalog/konok