Időzített online grafikai aukció
Batthyány Gyula
17

Batthyány Gyula (1887-1959)

Zászlóanya

Akvarellel színezett litográfia, 31 x 23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Jelezve balra lent: Zászlóanya 1848
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft