6. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zazar parti fák mögül, 1928
108

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar parti fák mögül, 1928

Olaj, vászon, 70,5x102 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1928
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

49

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zúgó patak partján, 1947

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft