69. Tavaszi Aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zazar-parti részlet, 1937
49

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar-parti részlet, 1937

Olaj, vászon, 56 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1937
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft