70. Őszi Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Zdenka, 1930 körül
45

Márffy Ödön (1878-1959)

Zdenka, 1930 körül

Olaj, vászon, 81 x 66 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

162

Márffy Ödön (1878-1959)

Enteriőr

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
163

Márffy Ödön (1878-1959)

Műteremben, 1948

Kikiáltási ár: 480 000 Ft