58. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi domboldal alkonyi fényben, 1925 körül
220

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi domboldal alkonyi fényben, 1925 körül

Olaj, vászon, 108x147 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft