63. aukció
Patkó Károly Zebegény Dunakanyar
52

Patkó Károly (1895-1941)

Zebegényi Duna, 1934

Tempera, vászon, 96x103 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1934. április-június, katalógusszám: 47.

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ A magyar festészet rejtőzködő csodái II. Szerk: Virág Judit-Törő István. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004., katalógus: 83.

53

Patkó Károly (1895-1941)

Zebegény, 1930 körül

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft