56. aukció (2017 október)
Márffy Ödön (1878-1959) Zebegényi táj, 1926 körül
186

Márffy Ödön (1878-1959)

Zebegényi táj, 1926 körül

Olaj, vászon, 53x68 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Életmű-katalógus szám: 5.9.5.5. In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks Kft., Budapest, 2006. Proveniencia: Boncza Berta (Csinszka); id. dr. Éber Sándor; dr. Szobor Albert; Bernáth Mária gyűjteményében Reprodukálva: Rocken