7. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi táj
62

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi táj

Tempera, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft

8

Szőnyi István (1894-1960)

Fürdőzők, 1943

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
54

Szőnyi István (1894-1960)

Tere-fere

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
56

Szőnyi István (1894-1960)

Szénásszekér

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
144

Szőnyi István (1894-1960)

Építkezés, 1928

Kikiáltási ár: 800 000 Ft