68. Aukció
Kádár Béla (1877-1956) Zene, 1926 körül
84

Kádár Béla (1877-1956)

Zene, 1926 körül

Olaj, vászon, 72,5 x 93,5 cm
Jelezve jobbra fent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 55 000 000 Ft
Becsérték: 90 000 000 - 140 000 000 Ft

67

Kádár Béla (1877-1956)

Lányka portré

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
115

Kádár Béla (1877-1956)

Asszonyok

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
118

Kádár Béla (1877-1956)

Falusi jelenet, 1923 körül

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
153

Kádár Béla (1877-1956)

Udvarlás, 1950 körül

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft