12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Ef. Zámbó István szentendrei műhely kortárs aukció
44

Ef. Zámbó István (1950-)

Zenés munkás oltár, 2001

Olaj, farost, 100 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: ef Zámbó István H-2000 Szentendre Bartók u.8. Zenés munkás oltár, 2001 100 x 70 cm olaj-farost Kész. 20 EZI01.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

30

Ef. Zámbó István (1950-)

Maszk, 1989

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft