55. aukció
Ország Lili (1926-1978) Zöld falak, 1972
176

Ország Lili (1926-1978)

Zöld falak, 1972

Olaj, farost, 38x80 cm
Jelezve jobbra lent: Ország Jelezve hátoldalon: Ország Lili: „Zöld falak”
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Proveniencia:‣ Vasilescu-gyűjtemény Kiállítva:‣ Ország Lili festőművész kiállítása, István Király Múzeum, Székesfehérvár,1972. október 15. – december 3. katalógus: 41. tétel‣ Ország Lili kiállítása, Atelier Mensch, Ham

68

Ország Lili (1926-1978)

Pompeji falak, 1970-1972

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
89

Ország Lili (1926-1978)

Jelek

Kikiáltási ár: 200 000 Ft