6. aukció
Gedő Ilka (1921-1985) Zöld hátterű rózsakert, 1981
70

Gedő Ilka (1921-1985)

Zöld hátterű rózsakert, 1981

Olaj, vászon, 72x50 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

A kereten hátul Gedő Ilka hagyatéki bélyegző