8. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Zöld kerítés, 1906 körül
41

Márffy Ödön (1878-1959)

Zöld kerítés, 1906 körül

Olaj, papírlemez, 65x81 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Kiállítva: Feltehetően Uránia műkereskedés, 1907, Zöldrácsos kapu címen, Katalógusszám: 26