10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Fajó János (1937-2018) Zöld rés, 1989
66

Fajó János (1937-2018)

Zöld rés, 1989

Olaj, vászon, 130 x 130 cm
Jelezve jobbra lent: Fajó J.
Jelezve vakrámán: Fajó J. Zöld rés o.v. 130x130 cm 1989 Émsz. 649. Fajó '89
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

3

Fajó János (1937-2018)

Háromszögek, 1999-2008

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
26

Fajó János (1937-2018)

Csepp

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
85

Fajó János (1937-2018)

Formapár, 1995-2008

Kikiáltási ár: 260 000 Ft