30. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Zsákolók, 1960-as évek eleje
37

Tóth Menyhért (1904-1980)

Zsákolók, 1960-as évek eleje

Olaj, vászon, 80,5x65 cm
Jelezve balra lent: TM, Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-Tóth Menyhért zarándokútja a feketétől a fehérig. Kossuth Lajos Tudomány Egyetem, Debrecen, 1994. április, katalógus nélkül.KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-Tóth Menyhért (1904–1980) kiállítás. Blitz a magángyűjtők g

11

Tóth Menyhért (1904-1980)

Csendélet vázában

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
205

Tóth Menyhért (1904-1980)

Férfi fej

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft