11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fehér László (1953-) Zsidó temető, 2010
39

Fehér László (1953-)

Zsidó temető, 2010

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 2010. VIII. 19.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

34

Fehér László (1953-)

Fiú a tóparton, 1999

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft