72. Tavaszi aukció
Ámos Imre
171

Ámos Imre (1907-1944)

Zsidó Ünnepek

Litográfia, papír, 34,4 x 27,5 x 15 cm
Jelezve lent: Ámos
Hátoldalon: 150/4
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft