6. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zúgó patak partján, 1947
49

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zúgó patak partján, 1947

Olaj, vászon, 100x115 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1947
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft