75th Spring Sale
Kádár Béla (1877-1956) Couple on Horseback
150

Kádár Béla (1877-1956)

Couple on Horseback

Gouache on paper, 30 x 47 cm
Signed bottom right: Kádár Béla
Starting Price: 2 000 000 Ft
Estimated Value: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

PROVENANCE:
– korábban egy görög galéria gyűjteményében
– egy német gyűjteményben
– egy svájci gyűjteményben

Download image