40 Auction
Anna Margit (1913-1991) Drummer, 1968
38

Anna Margit (1913-1991)

Drummer, 1968

Oil on canvas, Olaj, vászon
Signed bottom right: Anna M 968
Starting Price: 2 600 000 Ft
Estimated Value: 4 000 000 - 5 000 000 Ft
Download image