68th Auction (December 2021)
Schönberger Armand (1885-1974) Family, 1928
51

Schönberger Armand (1885-1974)

Family, 1928

Gouache on paper, 58 x 42 cm
Signed bottom right: Schönberger A. 1928
Starting Price: 1 200 000 Ft
Estimated Value: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Provenance:
– Dér Tamás gyűjteményében

Download image