Soros Auction
Hincz Gyula (1904-1986) Man in red hat
33

Hincz Gyula (1904-1986)

Man in red hat

79,5x60 cm, Olaj, vászon
Signed on the reverse: Hincz
Starting Price: 550 000 Ft
Download image