Exhibition of Miklós Demény
Demény Miklós 1939-2010 Resting Models, 1969
10

Demény Miklós (1939-2010)

Resting Models, 1969

99,5x110 cm, Olaj, vászon
Signed above right: Demény M 969
Download image

Further lots by the artist