Márffy Ödön (1878-1959)
Self-portrait Wearing a Red Robe, around 1930
Oeuvre catalogue Nr.: 2.1.5.9.
- In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006
Provenance:
- egykor Dévényi Iván gyűjteményében
Exhibited:
- Dévényi Iván Gyűjtemény. Győr, Múzeumi Képtár, 1977, kat. szám nélkül
- Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása. Esztergom, Balassa Bálint Múzeum, 1983, kat. 153.
- 20. századi magyar művészet Dévényi Iván gyűjteményéből. Budapest, Kassák Emlékmúzeum és Archívum, 1993. október 9. – december 5., kat. 67.
- Márffy magángyűjteményekben. Budapest, Polgár Galéria, 1998, kat. 40.
- Fej-Fej mellett. Kieselbach Galéria, Budapest, 2002. június 4-11., kat. sz. nélkül
- A Dévényi gyűjtemény. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006, kat. 24.
Exhibited and reproduced: