10TH POST-WAR AND CONTEMPORARY ART SALE (NOVEMBER 2022)
Hegedűs 2 László (1950) The Great Anser Fabilis, 2000
45

Hegedűs 2 László (1950)

The Great Anser Fabilis, 2000

Acrylic, application on wood-fibre, 136 x 93 cm
Signed bottom right: Hegedűs 2
Starting Price: 600 000 Ft
Estimated Value: 800 000 - 1 200 000 Ft

Reproduced:
¦ Kovalovszky Márta: A modern magyar festészet remekei, 1896-2003. Budapest, Corvina, 2005, 216-217. 223. oldal, kép: 216.
Exhibited and reproduced:
¦ Hegedűs 2 László. Székesfehérvár, Szent István Király Múzeum, 2000. október 21. – november 26., kat.sz.n., 38-39-40.oldal, kép: 10.
(mindkét variáció, a vászon és a szitanyomat is szerepelt a kiállításon, illusztrálva a szitanyomat)

Download image