74. Winter Auction
Kádár Béla (1877-1956) Visit, around 1923
116

Kádár Béla (1877-1956)

Visit, around 1923

Aquarelle on paper, 30 x 44 cm
Not signed
Starting Price: 3 200 000 Ft
Estimated Value: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

PROVENANCE:
¦ egykor Bedő Rudolf gyűjteményében

Download image