Auction nr.: 32.
Szőnyi István (1894-1960) Zebegény
109

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegény

Aquarelle, gouache on paper, 24x30,5 cm
Signed bottom left: Szõnyi I.
Starting Price: 200 000 Ft
Download image