Kortárs aukció 2019
Erdély Miklós 1928-1986 √-1, (Cím nélkül?), 1985
90

Erdély Miklós 1928-1986

√-1, (Cím nélkül?), 1985

Szén, olaj, pasztell, papír, 59,5x84 cm
Jelezve jobbra lent: 85 H2
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Erdély Miklós (1928-1986) életmű-kiállítás. Műcsarnok, Budapest,  1998. október 17. – november 20.

Hagyatéki szám ¦ Legacy no.: FS+63