9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Szurcsik József (1959-) 19 hold, 2009-2010
41

Szurcsik József (1959-)

19 hold, 2009-2010

Akril, olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve vakrámán: Szurcsik József / "19 hold"/ 2009-2010 /Akril-olaj/ 100 x 80 cm
Jelezve balra lent: SzJ 2010
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft