29. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) 2 jel, 1988
18

Hencze Tamás (1938-2018)

2 jel, 1988

Olaj, vászon, 150x100 cm
Jelezve hátoldalon: Kozák Csabának szeretettel Tamás '989, Hencze '88, 2 jel, 150x100 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft