33. aukció
Pál István (1888-1939) 3 dimenziós táj (Gyöngyös-Solymos)
108

Pál István (1888-1939)

3 dimenziós táj (Gyöngyös-Solymos)

Olaj, papírlemez (két síkú relief), 61x46x3 cm
Jelezve hátoldalon: 2 síkú relief ... Pál István festőművész Gyöngyös-Solymosi tájkép. A többsíkú képmegoldás szerzői joga és reprodukció joga fenntartva;a kétsíkú térmegoldás
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft