15. aukció
Faragó Géza (1877-1928) 4 db jelmezterv (Petráss Sári Szép Heléna szerepében, Titkos Ilona jelmezterve, Bagó jelmeze (János Vitéz), Kosáry Emmy)
16

Faragó Géza (1877-1928)

4 db jelmezterv (Petráss Sári Szép Heléna szerepében, Titkos Ilona jelmezterve, Bagó jelmeze (János Vitéz), Kosáry Emmy)

Akvarell, ceruza, papír, 35,3x27 cm, 36x25 cm, 35,5x27 cm, 22,5x12 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza, jelezve jobbra fent: Titkos Ilona művésznő részére, jelezve balra lent: Faragó Géza, jelezve balra lent: Faragó Géza, jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 380 000 Ft