Bodolóczki Linda: Színekkel álmodom
Bodolóczki Linda kortárs kiállítás
4

Bodolóczki Linda (1981)

A-023, 2021

Akril, vászon, 130 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: A- 023, 2021 Bodolóczki Linda