Bodolóczki Linda: Színekkel álmodom
Bodolóczki Linda kortárs kiállítás
5

Bodolóczki Linda (1981)

A-025, 2021

Akril, vászon , 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: A-025, 2021 Bodolóczki Linda

Eladási ár: 510 000 Ft