Bodolóczki Linda: Színekkel álmodom
Bodolóczki Linda
10

Bodolóczki Linda (1981)

A-035, 2022

Akril, vászon, 4 x 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda A 035 2022 4 / 1, 2, 3, 4

Eladási ár: 1 200 000 Ft