A-046, 2022
Akril, vászon, 120 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda A-046, 2022
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft
KIÁLLÍTVA:
– Bodolóczki Linda: Színekkel álmodom. Virág Judit Galéria, Budapest, 2023. június 8. – július 14.