Bodolóczki Linda: Színekkel álmodom
Bodolóczki Linda (1981) A-050, 2023
20

Bodolóczki Linda (1981)

A-050, 2023

Akril, vászon, 120 x 120 cm, 120 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda A - 050, 2023 (2/1) / Bodolóczki Linda A- 050, 2023 (2/2)

Eladási ár: 820 000 Ft