Bodolóczki Linda: Színekkel álmodom
Bodolóczki Linda (1981) A-074 (BI), 2023
43

Bodolóczki Linda (1981)

A-074 (BI), 2023

Akril, vászon , 80 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda A 074 (BI) 2023

Eladási ár: 450 000 Ft