Bodolóczki Linda: Színekkel álmodom
Bodolóczki Linda (1981) A-079, 2023
48

Bodolóczki Linda (1981)

A-079, 2023

Akril, vászon, 120 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda A 079 2023

Eladási ár: 560 000 Ft