Best of Mű-Terem
Munkácsy Mihály (1844-1900) A baba látogatói, 1879
14

Munkácsy Mihály (1844-1900)

A baba látogatói, 1879

Olaj, fa, 110x149 cm
Jelezve jobbra lent: Munkácsy M. 1879