57. aukció
Anna Margit (1913-1991) A baba madárral, 1983
6

Anna Margit (1913-1991)

A baba madárral, 1983

Olaj, vászon, 60,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 1983 Hátoldalon autográf felirat: A baba madárral
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 4 000 000 Ft

‣ Anna Margit kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1983. katalógus: 67.