7. aukció
Farkasházy Miklós (1895-1964) A banán árus
97

Farkasházy Miklós (1895-1964)

A banán árus

Olaj, vászon, 46x55 cm
Jelezve balra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 800 000 Ft